wtorek, 15 marca 2016

SPA w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą


W Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, miejscu magicznym, ulubionym przez malarzy, aktorów i poetów powstaje  niezwykła inwestycja. Bedzie to pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie obiektów zlokalizowanych pod ziemią. Znajdą się tam m.in.: Termy-SPA (z basenami termalnymi, solankowymi, borowinowymi), Medical-SPA (Instytut medyczno-kosmetyczny z salami zabiegowymi, gabinetami chirurgii kosmetycznej i estetycznej.
Całość będzie przykryta dachem porośniętym lokalną roślinnością.
Unikalność tej inwestycji w Kazimierzu polega również na tym, że na dachu znacznej części obiektu będzie założona winnica i w sposób tradycyjny będzie uprawiany winogron. Natomiast spa i gabinety kosmetyczne będą pod tą winnicą, a więc pod ziemią. Surowiec do zabiegów kosmetycznych będzie zatem pozyskiwany i przetwarzany na miejscu.


Jednym z ciekawszych zabiegów, który znajdzie się w ofercie SPA będą kąpiele w winie. Kuracje tego rodzaju to prawdziwy relaks dla ciała i umysłu. Poza tym wino pozytywnie wpływa  na naszą skórę bo zawiera polifenole, które maja właściwości antyoksydacyjne, oczyszczające i tonizujące. Dzięki kilku minutom spędzonym w napoju „bogów” skóra klienta stanie się  gładka, miękka i bardziej rozświetlona. Podczas kąpieli serwowana będzie lampka dobrego, czerwonego wina. Dodam też,  że przed tym ekskluzywnym zabiegiem warto zafundować sobie peeling ciała, bo to wzmocni pozytywne działanie winoterapii i pomoże lepszemu wnikaniu substancji aktywnych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
·         utrata jędrności skóry
·         przedwczesne starzenie się skóry
·         osłabienie kondycji skóry
·         zaburzenia wydalania substancji toksycznych
·         skóra zanieczyszczona
·         skóra zmęczona, niedotleniona
·         nadmierna tkanka tłuszczowa
·         cellulit
DZIAŁNIE ZABIEGU:
·         zabieg skutecznie zwalcza wolne rodniki
·         poprawa napięcia skóry
·         detoks (eliminacja toksyn)
·         dotlenienie
·         poprawa metabolizmu oraz mikrocyrkulacji
·         redukcja tkanki tłuszczowej
·         redukcja cellulitu
·         ochrona skóry przed negatywnym działaniem środowiska
·         redukcja stresu
·         poprawa samopoczucia

Dzięki tym i innym kuracjom będziemy mogły poprawić nie tylko swój wygląd, ale także i polepszyć samopoczucie.  Serdecznie zachęcam wszystkie moje czytelniczki 

czytelników.  

 Głosujmy na TAK w sondzie która znajduje się 

po prawej stronie w linku